Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
10m-van het de draadnetwerk 4feet van de kippenkooi netwerk van de gabion het hexagonale draad
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap:: | Goede corrosieweerstand |
| Aperature: | 1/2“, 3/4“, 1“, 1,5“, 2“ |
2“ pvc Met een laag bedekt Gevogelte die 15M heet ondergedompeld gegalvaniseerd hexagonaal draadnetwerk opleveren
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap:: | Goede corrosieweerstand |
| Aperature: | 1/2“, 3/4“, 1“, 1,5“, 2“ |
60x80mm van het de Draadnetwerk van de Steenkooi van de het HUISDIERENpolyester van de de Hellingsbescherming de Muurmanden van Gabion
| Materiaal: | Koolstofarme ijzerdraad |
|---|---|
| Opening: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Draaddiameter: | 1.84.0mm |
Zwart pvc bedekte Gelaste Staaldraad Mesh Low Carbon 6mm met een laag
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56mm |
| Gatenvorm: | rechthoek, vierkant |
2 X 4 Gegalvaniseerde Bouwdraad Mesh External Wall Insulation Welding Netto 12.7*12.7mm
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, Gegalvaniseerde Draad |
|---|---|
| Opening: | 12.7*12.7mm |
| Draaddiameter: | 0.40.9mm |
Galfan galvaniseerde Geweven Al 5% Hexagonale Gabion van Draadmesh zn 95% Doos
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
De verpakking van 1.6mm Gabion Mesh Machine, Hexagonale Draad Mesh Machine
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Het weven Breedte: | 2.3M4.3M |
80x100mm de Draad Mesh Anticorrosive van de Steenkooi 4mm Gabion-Manden
| Materiaal: | Met een laag bedekte anticorrosieve laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm |
| Toepassing: | Noodsituatie of de rivierverbetering de werken |
Met een laag bedekt plastiek Van de Draadnetwerk van de steenkooi Gelast de Draadnetwerk/4.0mm Gabion
| Materiaal: | Laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde staaldraad, de beschermende laag van pvc |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2,0-4,0 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt PLASTIEK |
Helling Versterkte de Draadnetwerk van de Steenkooi/van het Hete Onderdompelingsmetaal Kooi Behoudende Muur
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Specificaties: | L*2*1*1, L*2*1*0.8 |
| Productnaam: | Versterkte gabion behoudende muur |

