Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
6X2X0.17m Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Draad Mesh Gabion Steel Gabion Cages
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
80 * 100 mm stenen kooi gaas Gabion muurgaas voor hellingbescherming
| Naam: | Dubbel gedraaide geweven Gabion-muren |
|---|---|
| Gat vorm: | Zeshoekig |
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
6x2x0.3M Stone Wall Wire Mesh Wire Gabion Cages 60x80mm
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
Antierosie 80*100mm de Draad Mesh Heavy Duty Hexagonal van de Steenkooi
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
100*120mm Dubbel Verdraaid Hexagonaal Draadnetwerk 2x1x0.5M Gabion Box Retaining-Muur
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Productnaam: | Gabionmand, de Draadnetwerk van de Steenkooi, Gabion-Doos, Hexagona-Draadnetwerk |
4mm van de Draadmesh double twisted plastic wrapping van de Steenkooi de Hellings Behoudende Muur
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
60x80mm van de Draadmesh low carbon steel riverbed van de Steenkooi het Stootkussen van de Stabilisatiegabion
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
De geplateerde Galfan-Draad Mesh Plastic Reinforced Gabion van de Steenkooi
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Breedte: | 2 |
| Lengte: | 14m |
De zware Gegalvaniseerde 80*120mm Draad Mesh Prevent Soil Erosion van de Steenkooi
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 24mm |
Het Netwerk van de de Kooidraad van de Galfan100*120 Steen, het Netwerk van Honingraatgabion
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 24mm |

