Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
2.0mm 6*8cm Structurele Mesh Hexagonal Wire Netting Basket Behoudende Zware Muur
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
275g cirkelgabion-Doos 100x120mm van Mandenzink Met een laag bedekte Gabion
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Productnaam: | Gabionmand, de Draadnetwerk van de Steenkooi, Gabion-Doos, Hexagona-Draadnetwerk |
Galfan Gegalvaniseerde Pvc Met een laag bedekte Gabion Mesh Machine 80x100mm
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Mesh Width: | 2300mm4300mm |
3/4 Duim Hexagonale Draad het Opleveren de Riviersanering Seg Mesh Basket van de Zandcontrole
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |
3/4“ het Hexagonale Draad Opleveren Anticorrosieve Antioxydatie Verdraaide Plastic Overcoated
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |
1/4“ Gegalvaniseerde Hexagonale het Opleveren Zware Verdraaide de Bergomheining van de Paarbouw
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |
Zink gecoate organische coating Versterkte Gabion Mesh Hoge slijtvastheid
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
PE-gecoate kunststof schanskorfgaas die aarde of waterstructuur vasthoudt
| Gat vorm: | zeshoekig |
|---|---|
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
80X100mm de Met een laag bedekte Gabion Mand van Behoudende Muurmesh cages pvc voor Hellingsbescherming
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Productnaam: | Gabionmand, de Draadnetwerk van de Steenkooi, Gabion-Doos, Hexagona-Draadnetwerk |
De cilindrische Gabion-Rotsmuur kooit Zware Gegalvaniseerde Gabion-Manden 1mx1mx1m
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |

