Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
100x120mm Hexagonale Draad het Opleveren Machine/Gegalvaniseerde Gabion die Machine maken
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Verpakking Details: | zonder pakket |
Duurzaamheid Hydraulisch Schanskorfnet Slagvastheid met hoge weerstand
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
60*80mm Gabion van de het Polyethyleendeklaag van de Steenkooi de Bescherming van de de Behoudende Muurhelling
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
60*80cm 4*1*1m Hexagonale Gabion Mand voor Steen
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Machinaal geweven dubbel gedraaide zeshoekige Sek Gabion Mesh 3x1x1m
| Gat vorm: | zeshoekig |
|---|---|
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
De gegalvaniseerde Kooien van de Steen Behoudende Muur 60x80mm Manden van Rotsgabion voor Hellingsbescherming
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Productnaam: | Gabionmand, de Draadnetwerk van de Steenkooi, Gabion-Doos, Hexagona-Draadnetwerk |
0.25lb kleine Windende de Draadrol van het Machinepvc Met een laag bedekte Ijzer voor Supermarkt
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Type: | De Draad van de lijnband |
Anti Erosie Flexibele Ecologische Gabion Mesh Keermuur 80x100mm
| Naam: | Het dubbel verdraaide Geweven Gabion-Muren |
|---|---|
| Gat vorm: | zeshoekig |
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
1.5mm tot 3.5mm Bindende Pvc Met een laag bedekte Duurzame Ijzerdraad
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| Gebruik: | Bouw Materilals/huis/fabriek |
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Ponsen, Decoiling, het Snijden |
Aardverschuivingen en puin Flow Control Gabion Mesh met zeshoekig gat
| Naam: | Het dubbel verdraaide Geweven Gabion-Muren |
|---|---|
| Gat vorm: | zeshoekig |
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |

