Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
Versterkte Gabion-Gabion de Mandomheining Met grote trekspanning van Draadmesh solid structure
| Materiaal: | laag koolstofstaal, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Grootte: | 6x2mx0.3m |
| Mesh Opening: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
3.5mmx80x100mm Gabion Draadnetwerk/Gegalvaniseerde Gabion-Doos 2x1x0.5Mx2.7mm
| Materiaal: | laag koolstofstaal, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Grootte: | 2x1mx0.5m/2x1x1m /3x1x1m |
| Mesh Opening: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
Zwaar Gegalvaniseerd Gabion-Draadnetwerk KAWAT BRONJONG 2x1x0.5Mx2.7mm 3.4mm
| Materiaal: | laag koolstofstaal, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Grootte: | 2x1mx0.5m/2x1x1m /3x1x1m |
| Mesh Opening: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
4x1x0.5m Hexagonaal de BeschermingsOverstromingsbeheer van Draadmesh gabion bank protection slope
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
Pvc Met een laag bedekte Machine 80x100mm van Gabion Mesh Machine Hexagonal Wire Mesh
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Verpakking Details: | zonder pakket |
1/2 de“ Hexagonale Beschermende Kooi van Draadmesh galvanadium plated flexible structure
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |
1“ Corrosiebestendige Hexuitdraaidraad Mesh Galvanized Honeycomb Cage
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |
4.0mm Mesh Rock Retaining Wall Heavy Gegalvaniseerd Gabion Netwerk van de Muurdraad 80x100mm
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde staaldraad, pvc met een laag bedekte staaldraad, grijze kleur van pvc met een |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Draadmaat: | 2.7/3.4mm, 2.7/3.2mm, 3.0/4.0mm |
Netwerk van de Galfan Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Draad 80x100mm Gabion-Draad het Opleveren
| Materiaal: | de zware gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde draad, pvc met een laag bedekte draad, G |
|---|---|
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm, 60*80mm |
| Productnaam: | Gabionmand, de Draadnetwerk van de Steenkooi, Gabion-Doos, Hexagona-Draadnetwerk |
Het gegalvaniseerde Hexagonale Draad het Opleveren 3feet netwerk van de de kippenrendraad van de het fokkenkip
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap: | Goede corrosieweerstand |
| Toepassing: | Chemisch product, het kweken |

