Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
2x1x1m de Hexagonale Gabion Bestand Rivier van Draadmesh reinforced double twisted flood
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
Galfan Met een laag bedekt Gabion-Draadnetwerk, 70x90mm Gabion het Netwerk van de Steendraad
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
10x12cm Gabion Draad Mesh Slope Protection Galvanized
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
2mm Anticorrosieve Gabion Draad Mesh Malleable Steel
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 24mm |
4*1*1m van het Aluminium de Hexagonale Gabion van Zn Bouw van de Draadmesh galfan galvanized netting walls
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
60*80mm Pvc Met een laag bedekt Gabion Draadnetwerk 6×2×0.3m voor Overstromingsbeheer
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 24mm |
Gegalvaniseerde 2.0mm Gabion Draad Mesh Stone Cages Corrosion Protection 2*1*0.5m
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
80x100mm Gabion het Opleveren van Draadmesh heavy galvanised hexagonal wire
| Materiaal: | zware zink met een laag bedekte 290g |
|---|---|
| Mesh Opening: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 2x1mx0.5m/2x1x1m /3x1x1m |
Flexibele Gabion-Duurzame Gemakkelijk van Draadmesh geotextile bags retaining wall Gabion te installeren
| Materiaal: | laag koolstofstaal, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Grootte: | 6x2mx0.3m |
| Mesh Opening: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
60x80mm Plastiek bedekte het Gelaste Netwerk van de Netwerk/3.0mm pvc Met een laag bedekte Gabion Draad met een laag
| Materiaal: | Plactic Met een laag bedekte Ijzerdraad, Lage Koolstofdraad |
|---|---|
| Toepassing: | Riviermuur |
| Aperature: | 50x70mm, 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |

