Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
60x80mm 80x100mm 100x120mm Gabion Mesh Weaving Machine
| GROOTTE: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Breedte: | 2.3M4.3M |
Dubbele Draai 80x100mm Hexagonaal Gabion-Netwerk 2x1x1m
| Materiaal: | Gegalvaniseerd of pvc bedekt met een laag |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 2x1x0.5m, 2x1x1m, 6x2x0.3m ect |
60x80mm Gabion Mesh Machine Edge Winding Up Gabion Productielijn
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Beëindigend Mesh Width: | 1M4M |
De gegalvaniseerde Bescherming die van Loodrockfall Gabion opleveren die 500Mpa opleveren
| Materiaal: | De gegalvaniseerde staaldraad, draad van het de legeringsstaal van de zink -5% de aluminium gemengde |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2,0-4,0 mm |
| Treksterkte: | 350-500Mpa |
BWG14 de zink Gegalvaniseerde Draad van de het Roestvrije staalkooi van de Staaldraad Q195 voor het Weven van Gabion-Netwerk
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Grootte: | BWG8-BWG14 |
| Gecoat met zink: | 100g/m2-500/m2 |
50x70mm Zware Gegalvaniseerde Gabion Dozen/Hexagonale pvc Met een laag bedekte Gabion-Doos
| Materiaal: | Zware Gegalvaniseerde Ijzerdraad, pvc Met een laag bedekte ijzerdraad |
|---|---|
| Mesh Opening: | 50x70mm, 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Toepassing: | Sopebescherming, Gabion-Doos, Gabion-Matras |
Galfan maakte Gabion-pre Manden Gabion 60mm X 80mm
| Verpakking Details: | 150PCS/BUNDLE, 20 BUNDLES/40'HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 7 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
3.5mm Gelast van het het Lassenmetaal van de Steenkooi Netto, Elektrisch Netwerk 50x50mm
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Opening: | 50x50mm 50x75mm50x100mm75x75mm 75x100mm100x100mm |
| Draaddiameter: | 2.43.5mm |
Lage flexibiliteit Goed talud stenen kooinet 80x100mm
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |

