Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ gabion wire mesh ] bij elkaar passen 109 producten.
Het dubbel Verdraaide het Vullen Gabion Netto Landschap van het Mandenrevêtement
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
Corrosiebestendig Solid Green Shore Schanskorven Pad 60x80mm
| Naam: | Het dubbel verdraaide Geweven Gabion-Muren |
|---|---|
| Gat vorm: | zeshoekig |
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
0.5-50kg Met een laag bedekte het Ijzerdraad van het rolgewicht Plastiek voor Tuin
| HS: | 7217900000 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
| Functie: | binddraad |
Plastiek Met een laag bedekte Ijzer Groene Binddraad 3.2mm
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Functie: | binddraad |
Groene Besnoeiing 1.6mm Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad voor het Binden
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| Functie: | binddraad |
| Draadmaat: | 0.455mm |
Trekkracht Corrosiebestendige legering Hexagon Mesh Pocket Protection
| Naam: | Het dubbel verdraaide Geweven Gabion-Muren |
|---|---|
| Gat vorm: | zeshoekig |
| Materiaal: | staaldraad met laag koolstofgehalte, zwaar gegalvaniseerde draad, galfandraad, pvc-gecoate draad |
Vijf Verdraaide de Behoudende Muurhoningraat Rots Gevulde Gabions van de Rotsmand
| Materiaal: | Hot-dip gegalvaniseerde staaldraad (of homogene met een laag bedekte harsfilm) |
|---|---|
| Proces: | Speciale mechanisch geweven in vijf verdraaide, honingraat gestalte gegeven netwerk van ecologisch n |
| Opening: | 80*100mm, 100*120mm |
Het binden van Plastic pvc Met een laag bedekte Staaldraad 0.9mm bwg20-7
| Materiaal: | Pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Draaddiameter: | 0.9mm5.0mm |
| Rolgewicht: | grote rol of kleine rol |
80x100mm Gabion Mesh Weaving Machine/Gegalvaniseerde Gabion-Doos die Machine maken
| Grootte: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
|---|---|
| Wevend Materiaal: | Gegalvaniseerde het Aluminiumdraad van /Galvanized van de Draad/PVC Met een laag bedekte Draad |
| Het weven Breedte: | 2.3M4.3M |
60x80mm Hexagonaal Gabion Netwerk/Geweven Gabion-Manden 2x1x1m
| Materiaal: | Gegalvaniseerd of pvc bedekt met een laag |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 2x1x0.5m, 2x1x1m, 6x2x0.3m ect |

