Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ galvanized welded wire mesh ] bij elkaar passen 83 producten.
Elektrisch Gelast Netwerk van de Staaldraad/6.4mm×6.4mm Koudgewalst Staalnetwerk
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Opening: | 1/4“, 3/8“, 1/2“, 5/8“, 3/4“, 1“, 2“ |
| Draaddiameter: | 12 tot 24 mm |
3/4 Hoge Veiligheid van ' X3/4 de“ Mesh Fencing/pvc bedekte Gegalvaniseerd Draadnetwerk 30M met een laag
| Proces: | pvc na gelast met een laag die wordt bedekt die, gegalvaniseerd na gelast, laste vóór gegalvaniseerd |
|---|---|
| Grootte: | 1/4 ' x1/4“, 1/2 ' x1/2“, 3/4 ' x3/4“, 1 ' x1“ |
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde die ijzerdraad, pvc na gelast met een laag wordt bedekt |
1/4 Groene pvc Met een laag bedekte Draad Mesh Export To Indonesia van ' x1/4 de“
| Proces: | pvc na gelast met een laag die wordt bedekt die, gegalvaniseerd na gelast, laste vóór gegalvaniseerd |
|---|---|
| Grootte: | 1/4 ' x1/4“, 1/2 ' x1/2“, 3/4 ' x3/4“, 1 ' x1“ |
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde die ijzerdraad, pvc na gelast met een laag wordt bedekt |
1/4 Groen pvc Met een laag bedekt de Draadnetwerk van ' X1/4“/pvc Gelaste Draad die 3 Voet schermen Breedte
| Proces: | pvc na gelast met een laag die wordt bedekt die, gegalvaniseerd na gelast, laste vóór gegalvaniseerd |
|---|---|
| Grootte: | 1/4 ' x1/4“, 1/2 ' x1/2“, 3/4 ' x3/4“, 1 ' x1“ |
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde die ijzerdraad, pvc na gelast met een laag wordt bedekt |
Elektro Gegalvaniseerd de Draadnetwerk 16x16 Mesh Crimped Wire Netting van het Keperstofweefsel
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Electro, Hete gegalvaniseerde Onderdompeling |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstofweefsel |
| Mesh Opening: | 16x16mesh |
Gelast Netwerk van de Staaldraad 3mm Gegalvaniseerd Mesh Roll
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde draad, en pvc |
|---|---|
| draaddiameter: | 1,0-3,0 mm |
| Breedte: | 0.52.5m |
12mesh geplooid Mesh Unidirectional Corrugated Woven Galvanized
| Materiaal: | Ijzerdraad, middelgrote en lage koolstofstaaldraad, hoge koolstof |
|---|---|
| Draaddiameter: | 35-120 |
| Netwerk: | 1-20mesh |
Het gewijzigde Netwerk van de Roestvrij staalgrill, Opnieuw tekenend Geplooid Geweven Draadnetwerk 3m
| Materiaal: | Koude aan draadtrekken, heet wordt gegalvaniseerd gegalvaniseerd aan draadtrekken dat |
|---|---|
| Het weven methode: | Pre-buigt alvorens zich te vormen |
| Breedte: | 13m |
De bouw sneed Bindende Draad 0.6mm van het Band Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Ijzer
| Diameter: | 0.6mm |
|---|---|
| Materiaal: | hete ondergedompelde gegalvaniseerde draad |
| Haven: | Tianjin |
Vierkant Geplooid Draadnetwerk 240mm Gin Barbecue Grill Wire Mesh
| Draaddiameter: | 1.1mm |
|---|---|
| Opening: | 11mm |
| Grootte: | 230mm、 240mm、 260mm、 270mm、 280mm、 300mm、 350mm、 400mm、 500mm |

