Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ galvanized welded wire mesh ] bij elkaar passen 83 producten.
De koude galvaniseerde 1 Duim X 1 Duim Gelast Draadnetwerk 3mm 120g
| Materiaal: | Hoog - de draad van het kwaliteitsijzer |
|---|---|
| Gegalvaniseerde dikte: | 0.080.12mm |
| Gegalvaniseerde hoeveelheid: | ≥120g |
0.56mm Dia Plastic Coated Welded Wire Netwerk 2 Vangrail " ×1“ voor de Groene Landbouw
| Materiaal: | de draad van het kwaliteits lage koolstofstaal |
|---|---|
| Aperature: | 2 " *1“, 2 " *2“, 3 " *2“, 4 " *2“, 4 " *3“, 4 " *4“ |
| Lengte: | 1050m |
1/2“ X 1/2“ Met een laag bedekte Gelaste Draad Mesh Stadium Sun Proof
| Materiaal: | de draad van het kwaliteits lage koolstofstaal |
|---|---|
| Aperature: | 1/2 ' x1/2“, 1/4 ' x1/4“, 4/3 ' x3/4“, 1 ' x1“, 2 " *1“, 2 " *2“, 3 " *2“, 4 " *2“, 4 " *3“, 4 " *4“ |
| Lengte: | 1050m |
2 " ×1“ Vinyl Met een laag bedekte Gelaste Draad Netto Mesh Green Impregnated Road Protection
| Materiaal: | de draad van het kwaliteits lage koolstofstaal |
|---|---|
| Aperature: | 2 " *1“, 2 " *2“, 3 " *2“, 4 " *2“, 4 " *3“, 4 " *4“ |
| Lengte: | 1025m, gewoonlijk 25m |
Het roestvrije staal galvaniseerde Vierkant OEM 1.6mmx 20X20 van het Draadnetwerk netwerk
| Materiaal: | Hoog - de draad van het kwaliteitsroestvrije staal |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk |
| weefselstijl: | Nederlands Weefsel |
Plastic pvc bedekte Gelast Met een laag bedekt de Draadnetwerk 1.8m van het Draadnetwerk 1x1 met een laag
| Materiaal: | Pvc bedekte Gelast Netwerk met een laag |
|---|---|
| Aperature: | 1/4 ' x1/4“, 1/2 ' x1/2“, 3/4 ' x3/4“, 1 ' x1“ |
| Pakket: | het plastiek krimpt |
Kader Euro Gelaste Omheining 8 Maat Gelast Draadnetwerk 80x160mm
| Opening: | 75x150mm, 80x160mm |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.07.0mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Onderdompeling, nevel, gegalvaniseerde koude, hete onderdompeling, eerste hete onderdompeling na geg |
Zuurvast 20 Mesh Galvanized Crimped Wire Mesh Tweerichtings vlak Geweven Staal
| Materiaal: | Ijzerdraad, middelgrote en lage koolstofstaaldraad, hoge koolstof |
|---|---|
| Draaddiameter: | 15200mm |
| Netwerk: | 1-24mesh |
De vangrail Gegalvaniseerde Omheining van de Kettingsverbinding, Gevlechte Gelaste Draad Mesh For Fencing
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Draaddiameter: | 4mm |
| Opening: | 50×50mm |
5m 10m 25m van het de Draadnetwerk van het Lengte Half Duim Gelast Staal de Corrosiebewijs
| Naam: | Gegalvaniseerde de Bouwveiligheid van het Ijzer Vierkante Roestvrije staal |
|---|---|
| Gatenvorm: | vierkant |
| Materiaal: | Laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde draad, roestvrij staaldraad, aluminium-magnesium legeringsd |

