Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ galvanized welded wire mesh ] bij elkaar passen 83 producten.
1x1 het galvaniseren van Pvc bedekte Gelaste Draad Mesh Anti Rust Dipped Plastic met een laag
| Materiaal: | de draad van het kwaliteits lage koolstofstaal |
|---|---|
| Aperature: | 1/2 ' x1/2“, 1/4 ' x1/4“, 4/3 ' x3/4“, 1 ' x1“, 2 " *1“, 2 " *2“, 3 " *2“, 4 " *2“, 4 " *3“, 4 " *4“ |
| Lengte: | 1050m |
4 van de Draadmesh low carbon van ' x4“ pvc Gelaste UVweerstand 1.8m
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, Met een laag bedekt pvc |
|---|---|
| Aperature: | 1/4“, 1/2“, 3/4“, 1“ |
| Draad Dia. Vóór laag: | 0.564mm |
Het fokken galvaniseerde Gelast Netwerk van de Staaldraad 3.0mm Netto Aquicultuur
| Materiaal: | Laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde draad, enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Het fokkenpennen, veepennen |
| Draaddiameter: | 1,0-3,0 mm |
Zwart pvc bedekte Gelaste de kooidraad met een laag van Draadmesh fencing 1x1
| Materiaal: | Pvc bedekte Gelast Netwerk met een laag |
|---|---|
| Aperature: | 1 ' x1“, 3 ' x2“ |
| Pakket: | het plastiek krimpt |
3.5mm pvc bedekte Gelast Draadnetwerk, 7ft Gegalvaniseerde met een laag Plastiek Met een laag bedekte Draadomheining Roll
| Materiaal: | Gegalvaniseerde Draad |
|---|---|
| Opening: | 1 " ×1“, 2 " ×2“, 2 " ×3“, 2 " ×4“, 3 " ×1“, 3 " ×2“, 3 " ×3“, 4 " ×1“, 4 " ×2“, 4 " ×3“, 5 " ×5“ |
| Draaddiameter: | 0.93.5mm |
5x0.3m 6x6 galvaniseerden het Vierkante Weefsel van Draadmesh cement mortar iron plain
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
Het weefsel 10x10 galvaniseerde Vierkante Draad Mesh Wear Resistant Industrial Screen
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
Netwerk van de de Omheinings700nwt 6 Maat Gelaste Draad van pvc het Euro Gelaste
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad, pvc met een laag bedekte draad. |
|---|---|
| Lijndraden: | 450-550nwt/mm2 |
| Dwarsdraden: | 600-700nwt/mm2 |
Met een laag bedekt plastiek Van de Draadnetwerk van de steenkooi Gelast de Draadnetwerk/4.0mm Gabion
| Materiaal: | Laag koolstofstaaldraad, gegalvaniseerde staaldraad, de beschermende laag van pvc |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2,0-4,0 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt PLASTIEK |
2x2 gegalvaniseerde Vierkante Draad Mesh Acid And Alkali Resistant die Filtermetaal zeven
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |

