Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ stone cage wire mesh ] bij elkaar passen 68 producten.
6X2X0.17m Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Draad Mesh Gabion Steel Gabion Cages
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
Zwart pvc bedekte Gelaste Staaldraad Mesh Low Carbon 6mm met een laag
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56mm |
| Gatenvorm: | rechthoek, vierkant |
2“ pvc Met een laag bedekt Gevogelte die 15M heet ondergedompeld gegalvaniseerd hexagonaal draadnetwerk opleveren
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap:: | Goede corrosieweerstand |
| Aperature: | 1/2“, 3/4“, 1“, 1,5“, 2“ |
Tuin 1/2“ Hexagonaal Draad het Opleveren 12M gegalvaniseerd kippegaasnetwerk
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap:: | Goede corrosieweerstand |
| Aperature: | 1/2“, 3/4“, 1“, 1,5“, 2“ |
4*1*1m van het Aluminium de Hexagonale Gabion van Zn Bouw van de Draadmesh galfan galvanized netting walls
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Hexagonale van de Draadmesh baskets 6*8 Cm van Vormgabion van de de Behoudende Muurrivier de Hellingsbescherming
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |
Gekarteld van de BARBECUEintercrimp van het Roestvrij staalnetwerk de Draadnetwerk 22mm
| Materiaal: | Ijzerdraad, middelgrote en lage koolstofstaaldraad, hoge koolstofstaaldraad (65 de draad van het man |
|---|---|
| Draaddiameter: | 422mm |
| Opening: | 1cm20cm |
Galfan Met een laag bedekt Gabion-Draadnetwerk, 70x90mm Gabion het Netwerk van de Steendraad
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
BWG14 de zink Gegalvaniseerde Draad van de het Roestvrije staalkooi van de Staaldraad Q195 voor het Weven van Gabion-Netwerk
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Grootte: | BWG8-BWG14 |
| Gecoat met zink: | 100g/m2-500/m2 |
3*1*1m van de de Mand Hete Onderdompeling van Steengabion Bescherming van de de Kooihelling de Gegalvaniseerde Pvc Met een laag bedekte
| Gatenvorm: | Hexagonaal |
|---|---|
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
| Aperature: | 4.6×8cm, 8×10cm, 10×12cm, 12×15cm |

