Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ stone cage wire mesh ] bij elkaar passen 68 producten.
Grootte 2*1*1m van de Draadmesh galvanized anti corrosion ecological van de Steenkooi de Kooidoos
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
2*1*0.5m de Draad Mesh Corrosion Resistant Cage Net van de Steenkooi
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
Van de de Steenkooi van de polyesterscheiding de Draadnetwerk 80x100mm Gabion-Muurnetwerk
| Materiaal: | Koolstofarme ijzerdraad |
|---|---|
| Opening: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Draaddiameter: | 1.84.0mm |
4mm van de Draadmesh double twisted plastic wrapping van de Steenkooi de Hellings Behoudende Muur
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
60x80mm van de Draadmesh low carbon steel riverbed van de Steenkooi het Stootkussen van de Stabilisatiegabion
| Materiaal: | laag koolstofstaaldraad, zware gegalvaniseerde draad, galfan draad, pvc met een laag bedekte draad |
|---|---|
| Aperature: | 60*80mm, 80*100mm, 80*120mm, 100*120mm, 120*150mm |
| Draadmaat (mm): | 2-4 mm |
60x80mm van het de Draadnetwerk van de Steenkooi van de het HUISDIERENpolyester van de de Hellingsbescherming de Muurmanden van Gabion
| Materiaal: | Koolstofarme ijzerdraad |
|---|---|
| Opening: | 60x80mm、 80x100mm、 100x120mm、 120x150mm |
| Draaddiameter: | 1.84.0mm |
Van de de Kooidraad van de polypropyleensteen Manden 2mx1mx1m van Mesh Mike Earth Mat Gabion
| Materiaal: | Polypropyleen |
|---|---|
| Grootte: | 2×30m, 2×50m |
| Draaddiameter: | 2.03.0mm |
De dubbele van de de Kooidraad van de Diafragmasteen Muur van Mesh Gabion Baskets Retaining
| Materiaal: | De hoge draad van het zink corrosiebestendige lage koolstofstaal |
|---|---|
| Lengte: | 3m, 4m, 5m, 6m |
| Breedte: | 1m, 2m, 3m |
6x2x0.3M Stone Wall Wire Mesh Wire Gabion Cages 60x80mm
| Materiaal: | zware gegalvaniseerde met een laag bedekt, laag koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Mesh Hole: | 60x80mm, 70x90mm, 80x100mm, 100x120mm |
| Grootte: | 6x2x0.3m |
10m-van het de draadnetwerk 4feet van de kippenkooi netwerk van de gabion het hexagonale draad
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer, koolstofstaaldraad, pvc Met een laag bedekte Draad |
|---|---|
| Eigenschap:: | Goede corrosieweerstand |
| Aperature: | 1/2“, 3/4“, 1“, 1,5“, 2“ |

