Alle producten
-
De Draadnetwerk van de steenkooi
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
Uitgebreid Draadnetwerk
-
Het gelaste Netwerk van de Staaldraad
-
Pvc bedekte Gelast Draadnetwerk met een laag
-
Prikkeldraadomheining
-
Diamond Chain Link Fence
-
Gegalvaniseerd Vierkant Draadnetwerk
-
De Draadnetwerk van het vensterscherm
-
Gegalvaniseerde Ijzerdraad
-
Pvc Met een laag bedekte Ijzerdraad
-
Geplooid Draadnetwerk
-
Zwarte ontharde draad
-
Het hexagonale Draad Opleveren
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Gelaste Omheining
-
Eric HerrmannDe zeer prettige samenwerking, de levering is zeer geschikt, is de kwaliteit van de goederen ook zeer goed, is het bedrijf zeer achtenswaardig, en ik verheug me op toekomstige samenwerking -
Henri WilsonIk ben zeer dankbaar aan Tallin voor het geven van me een zeer prettige het kopen ervaring. Hun dienst en goederen zijn zeer bevredigend aan me. Dit is de meest bevredigende leverancier die ik heb ontmoet, en ik ben gelukkig samen te werken.
Contactpersoon :
Jane
Telefoonnummer :
17798132594 /15703188882
zoekwoorden [ stainless steel welded wire mesh ] bij elkaar passen 43 producten.
5x0.3m 6x6 galvaniseerden het Vierkante Weefsel van Draadmesh cement mortar iron plain
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
Corrosiebestendige Uitgebreide de Vangrail Infill Comités van Draadnetwerk/30x60mm
| Materiaal: | Laag koolstofstaalplaat, roestvrij staalplaat, warmgewalste plaat, aluminiumplaat, de legeringsplaat |
|---|---|
| Dikte: | 1.58mm |
| Opening: | 20x40mm 30x60mm 40x80mm 50x100mm |
Het weefsel 10x10 galvaniseerde Vierkante Draad Mesh Wear Resistant Industrial Screen
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
12*12 gegalvaniseerde Vierkante Draad Mesh Corrosion Resistant Industrial Filtration
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
De bouwpvc Gelaste Comités van de Netwerk/2.0mm Op zwaar werk berekende Gelaste Draad van de Staaldraad
| Materiaal: | Laag Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Eigenschap: | Oppervlakte zelfs, vaste structuur |
| Toepassing: | Versterking van vloerplakken, vloer enz. die de verwarmen. |
Beklimt de Euro Gelaste Omheining Triangle Bend Guardrail van de Dirickkas Antidraad Mesh Fencing
| Materiaal: | Q 235 de lage draad van het koolstof koudgetrokken staal, koudgetrokken laag koolstofstaaldraad, laa |
|---|---|
| Draaddiameter: | 4.06.0mm |
| Netgrootte: | 50mm x180mm, 60mmx200mm |
Het gewijzigde Netwerk van de Roestvrij staalgrill, Opnieuw tekenend Geplooid Geweven Draadnetwerk 3m
| Materiaal: | Koude aan draadtrekken, heet wordt gegalvaniseerd gegalvaniseerd aan draadtrekken dat |
|---|---|
| Het weven methode: | Pre-buigt alvorens zich te vormen |
| Breedte: | 13m |
Elektro4x4 galvaniseerde Vierkant Mesh Fencing Stainless Steel Ventilation
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |
RAL-kleuren uitgebreid stalen plaatgaas 50 * 100 mm voor funderingsput ter ondersteuning van spuitbeton
| Materiaal: | Koolstofarme stalen plaat, roestvrijstalen plaat, aluminium plaat |
|---|---|
| Dikte: | 0,3-8 mm |
| Korte manier van gaas: | 2-50 mm |
30m door 1.5m 8x8 Vierkante Gegalvaniseerde Mesh Breeding Welded Hot Dip Te schermen
| Materiaal: | Gegalvaniseerde ijzerdraad, die draad, roestvrij staaldraad trekken |
|---|---|
| Type: | Gelast Netwerk, het Netwerk van de Weefseldraad |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd Electro |

